Cart 0
55_hip_lift_elevated_122s__2_to_1_-1170x660.jpg

O Hop Klubu

Naše programe izvajamo na več lokacijah v Novem mestu! Pri vsaki vadbi piše kje se izvaja in ob kateri uri jo izvajamo.

Naši inštruktorji, vaditelji in vaditeljice svoje delo jemljejo profesionalno in z veseljem.

Vodi jih Aleš Berger, prof. šp. vzgoje, inštruktor skupinskih vadb, ki opravlja to delo z veseljem že več kot 20 let. Deluje interdisciplonarno in predvsem gleda vadbo z vidika varne izvedbe za vsakogar. Svoje izkušnje (teoretične in praktične) je prenesel že na veliko sedanjih vaditeljev in vaditeljic, ko so začenjali z vadbami.

V njegovi zbirki nazivov so: inštruktor skupinskih vadb, inštruktor Pilatesa, Hot iron inštruktor, Rope skipping inštruktor, Thai-bo inštruktor, učitelj smučanja 2, učitelj nordijskih tekov 1, učitelj plavanja 2, učitelj deskanja na snegu 1, vojaški bolničar in reševalec iz vode. Poleg nazivov redno spremlja novosti in smernice zdrave telesne vadbe in preventivne vadbe za zdravo hrbtenico.

Pri nas se vaditelji posvetijo posamezniku, vam prisluhnejo in pomagajo najti rešitve za vaše zadovoljstvo.

Izvajamo tudi storitve wellnesa v sodelovanju z našimi zunanjimi partnerji (masaže in oblikovanja telesa s LPG Endermologijo (Lipomasaža)).

KONTAKT: info@hopklub.si oz. 031 / 699-244

shutterstock_93258439.jpg